...........................In nomine patris et fili et spiritus sancti. Amen........................

Jak ukrást nevěstu (Made of honour)

22. července 2008 v 18:51 | Pepcha |  Recenze k filmům
Krom toho, že jsem včera shlédla Super debilitu, zašla jsem si do kina ještě na jeden film s Kittie. A hádejte co? Byla to romantická komedie. Ano, já, která se komediím a především těm teenagerským a romantickým vyhýbám jako čert kříži jsem v jeden den viděla hned dvě. In nomine patris et fili et spiritus sancti. Amen. +zaujatě dělá, že se modlí+
Samozřejmě jsem měla velmi dobrý důvod, proč míto toho, abych shazovala přebytečná kila v bazénu jsem seděla rozplácnutá před plátnem. Totiž to plátno bylo plné jednoho moc hezkého pána jménem Patrick Dempsey pro některé též známého jako Sheppy či McDreamy.
Ano, šla jsem do kina na úplnou blbost (na CSFD velice nízce hodnocenou) jen abych se mohla na něj dvě hodiny dívat.

Film začíná, když se Tom (Patrick Dempsey) na vysoké (možná střední, nejsem si jistá) seznámí s Hannah (Michelle Monnaghan) a to velice zvláštním způsobem: vleze jí totiž do postele, protože si mylsí, že je Monika, její spolubydlící. Hannah mu velice nevybíravě vysvětlí, co si o něm myslí a od té doby jsou z nich nejlepší přátelé.
O deset let později je z Toma bohatý a hezký muž - stačí kývnout a všechny krásky mu samy skáčou do postele, ačkoliv je k nim Tom upřímný a říká jim, že jsou jen jedny z mnoha. Hannah, která pracuje v Metropolitním muzeu coby restaurátorka, je zato osoba schopná přesně určit, jaké si dá jídlo nebo co příště řekne. V noci modelky, přes den (platonicky) ona.
A pak Hannah odletí do Skotska. Tom zjistí, že bez ní prostě nemůže žít, že bez ní je ztracený. Po šesti týdnech, když se Hannah vrátí, tak se vyšňoří, koupí jí pugét a hodlá jí vyjevit svou lásku, když- co to? Co vedle ní dělá ten blonďatý týpek (vážně děsně hnusnej chlap)? Cože? Zasnoubila se? Ano, víc-než-nejlepší-kamarádka se zasnoubila a Tom jí teď má dělat MADE OF HONOUR= první družičku. A tak nastává chvíle, kdy se Tom rozhodne, že bude ta nejlepší družička na světě; chce Hannah dokázat, že on je ten pravý, on o ní ví vše, ona je její opora. A jeho přátelé mu pomáhají a radí, JAK UKRÁST NEVĚSTU.
Chudák Tom zažívá hodně opravdu strašných chvílí, když si nějak musí poradit se zlomyslnou nesnášenlivostí další družičky, se kterou se kdysi vyspal a pak odkopl. Díky ní musí nosit mini-kilt, pozve omylem ženu prodávající sexuální pomůcky a obdobně. Navíc ho většina lidí považuje za gaye. (+nadšeně poskakuje+)
Po neuvěřitelných náhodách a nehodách a Tomově snažení to dopadne přesně tak, jak doufal a Hannah je jen jeho. +muck+
Je to pitomost, já vím. Ještě ke všemu ta romantická stránka by nerozslzela ani želvu, ale zato jsem se u toho docela nasmála. Plus Sheppyho přítomnost....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kittie kittie | 22. července 2008 v 19:59 | Reagovat

Plus Sheppy střídavě bez košile a v minikiltu...a ten Skot byl hnusnej, ale zpíval Robieho...

Ovšem nejlepší scéna byla, když jim vletěl (ve všech významech toho slova) do svatby.

*in love*

P.S. Sheppy!!!

P.P.S. Booth!!!!!!!!!

2 Pepcha Pepcha | 22. července 2008 v 23:05 | Reagovat

Hihi

3 Pepcha Pepcha | 22. července 2008 v 23:08 | Reagovat

P.S.: Změnila jsem tapetu, už tam není Sheppy, ale ta scéna z Bones, kdy se B. převleče za Wonderwoman, Booth za šprta/Clarka Kenta a Angela za... tanečnici z Ryjo Dežanejra?

4 kittie kittie | 23. července 2008 v 12:04 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!

Ty máš Bootha na tapetě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je skvělý!!!!!!!!!!!!

*spadla na zem, hystericky se směje a vykřikuje cosi o Boothovi*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama