...........................In nomine patris et fili et spiritus sancti. Amen........................

Červenec 2008

Jak ukrást nevěstu (Made of honour)

22. července 2008 v 18:51 | Pepcha |  Recenze k filmům
Krom toho, že jsem včera shlédla Super debilitu, zašla jsem si do kina ještě na jeden film s Kittie. A hádejte co? Byla to romantická komedie. Ano, já, která se komediím a především těm teenagerským a romantickým vyhýbám jako čert kříži jsem v jeden den viděla hned dvě. In nomine patris et fili et spiritus sancti. Amen. +zaujatě dělá, že se modlí+
Samozřejmě jsem měla velmi dobrý důvod, proč míto toho, abych shazovala přebytečná kila v bazénu jsem seděla rozplácnutá před plátnem. Totiž to plátno bylo plné jednoho moc hezkého pána jménem Patrick Dempsey pro některé též známého jako Sheppy či McDreamy.
Ano, šla jsem do kina na úplnou blbost (na CSFD velice nízce hodnocenou) jen abych se mohla na něj dvě hodiny dívat.

Nový design "Cillian as Kitten", růžová a blicí pytlíky

22. července 2008 v 18:22 | Pepcha |  Nebezpečí hrozí všem
Změnila jsem design z Kupce benátského na fotku z filmového zázraku "Snídaně na Plutu", ve kterém hrál Cillian Murphy hlavní roli mladého transvestity. Ano, to na obrázku není žádná prsatá blondýnka, ale sympatický mladík. Bohužel jsem nenašla z toho filmu jedinou fotku, kde by to Cillianovi tak slušeo jako na téhle a zároveň nebyla moc růžová. Nebojte, blicí pytlíky budete potřebovat jen chvíli, plánuji to co nejdřív změnit na cokoliv z Twelfth night (Večera tříkrálového), ale zatím jsem nenašla nic adekvátního. Nevadí, prostě tu spoustu růžové ignorujte.

Super náhradník ...fakt super

22. července 2008 v 18:05 | Pepcha |  Recenze k filmům
Prázdniny jsou vážně velice zvláštní záležitost. Člověk se na ně takovou dobu těší, přemýšlí, jak si přečte pětadvacet knížek (nebo radši dvojnásobek), hezky se opálí a obecně si bude užívat. Tímto směrem jsem nakročila první týden prázdnin, když jsem se dala ostříhat, aby mě už neotravovala nutná péče o dlouhé vlasy. Jo. Pěkný pokus číslo jedna. Také jsem přečetla asi polovinu ze všech Shakespearových her a vybrala tu, kterou bych chtěla přeložit - předělat do zjednodušené angličtiny, abychom ji mohli ve škole hrát. Jen tak mimochodem to je Večer tříkrálový.
A právě díky tomu jsem se včera rozhodla podívat se na nějakou adaptaci této hry. Po tom, co jsem delší dobu netrávila ničím jiným než žehlením a sezením u počítače, čímž jsem se snažila odpočívat po dvou týdnech strávených pouze s mými drahými nejbližšími příbuznými (tedy... tím žehlením samozřejmě ne, to jsem jen prokazovala, že jsem moc hodná holčička, abych se s rodiči nemusela - zase - hádat o každou prkotinu), jsem se rozhodla věnovat něčemu krapet užitečnějšímu. Nakonec to ale skončilo tak, že u nás v půjčovně žádné pořádné zpracování Večera neměli a já musela dát zavděk něčemu, o čem jsem o začátku věděla, že přitom nejspíš budu zvracet. Půjčila jsem si teenagerskou komedii Super náhradník. Fakt super.