...........................In nomine patris et fili et spiritus sancti. Amen........................

Únor 2008

2. Svatba

25. února 2008 v 21:46 | Pepcha |  Pusu na zámek
Hihi. Pepinka je úžasná, není-liž pravda? Přepsala jsem druhou kapitolu (kterou mám napsanou už asi... dlouho) a s třetí jsem začala. Upozorňuji, že toto je ODDECHOVKA a SLÁTANINA, takže si od toho neslibujte moc filozofických keců, fajn?
No nic, jsem utahaná a chce se mi spát, takže bez dlouhých úvodů zde jest.
Vaše Pepcha
P.S.: Nečetla jsem to po sobě, takže se s těmi chybami budete prostě nějak muset vypořádat.
2. Svatba
Seděla na posteli a mnula si spánky. Má si ho vzít?Ale proč by to dělala? Co tím získá? Jedině zase zraní brášku. On jí to nikdy neodpustí stejně, jako jí neodpustil žádného kluka. Jenže takhle to přece nejde, nemůže zůstat navždy svobodná. A Sirius je minimálně hezký, až jí ho kdekdo závidí, není přespříliš hloupý a dokonce více než dobře čaruje.
"Sirius je vlastně docela fajn had...," poznamenala s úsměvem. "Fajn." Vezme si ho. Bude to tak pro všechny nejlepší.
A přípravy na svatbu mohly začít...

Letter for Nero

24. února 2008 v 16:36 | Pepcha |  Jednorázovky a songfictions
Pepinka není magor, vůůůbec. Jenom už zase musela psát "zapomínací" esej na angličtinu a ... no... ono to vlastně vypadalo jako docela obyčejné a nudné téma, jenže Pepinka je člověk kreativní, a tak se z dopisu prezidentovi vyklubala povídka o Petroniově smrti. No já za to nemůžu, to ty geny.
Takže: v angličtině, s chybami (ještě jsem to nekontrolovala) a takové... inu zvláštní. Každopádně si to koukejte přečíst a okomentovat, zlatíčka, jasné?
Forever and ever your Muriel

A vy budete ta žena, co mi ojíždí manžela...

20. února 2008 v 23:21 | Pepcha |  Básničky
Dobře, přiznávám, že tahle věta absolutně nepasuje ke článku, ani k básničce, která je k němu připojena. To jsem se jen dodívala na poslední díl první série Chirurgů a nemůžu zapomenout Sheppyho výraz. A taky mám lehce špatnou náladu. Když říkám lehce míním tím, že jsem ještě nestačila nikoho probodnout svou oblíbenou propiskou ani žádnou jinou příjemně ostrou věcí. Prostě se mi jen stýská po kamarádech, po Mr. R. a jakékoliv knížce, která by stála za to. A možná za to taky trochu může migréna. Kupříkladu dneska jsem byla s mámou na obědě a nepromluvily jsme spolu málem slova. Já - to jest nejukecanější člověk na planetě Zemi jsem mlčela a zarytě hleděla z okna. No věřili byste k tomu? Vážně bych měla začít uvažovat o Losovi.
No nic, přestávám žvanit a podávám vysvětlivku k básničce: je to za a) verš obkročný, za b) anafora a za c) všechny verše začínají na písmeno S, čemuž netuším, jak se říká.
S jako PetroniuS, AlkibiadéS a BagóáS (a pak ještě jedna osoba... hádejte kdo) a zároveň jako skuzte (ironie) zjistit, co tím chtěl básník říct... a neuspějete.
+muck+
Forever and ever your Josie Murrie Blackie
Spadlý strom a mechu polštář,
Spadlá slza, kupa peří,
Spadlý anděl, věřit ve snář,
Spadlý sen a kdo mu věří.

Sukidaiyo, Soubi! aneb noví dizajn

5. února 2008 v 16:18 | Pepcha |  Nebezpečí hrozí všem
Na popud mé milované kamarádky Bellie jsem se rozhodla změnit design. Všimli jste si, že je to snad poprvé za existenci tohoto blogu, kdy záhlaví není obscénní, ani perverzní, ani nic jiného? Vzhledem k tomu, že se pouze díky tomuto faktu sem bojí Bel (a Nina prý také) chodit, aby to náhodou nezahlédli rodiče, rozhodla jsem se být charakter, takže ač je obrázek z shonen-ai anime, žádná pusa ani nic jiného se nekoná. Abych vás tak uvedla, na co že se to díváte, ten blonďatý a modrooký mladík se jmenuje Soubi, ve svých 20-ti studuje umění a svým kamarádem je nazýván "hentai" (= a pervert) už jen díky svému zvláštnímu vztahu k Ritsukemu. Takže můj nejnovější objev (známe se už tři týdny!) je blonďák, homosexuál a ještě pedofil. A abych nezapomněla... je to kreslená postavička. Ne, nemylte se, já nejsem blázen.

1. Vzpomínky na dětství

4. února 2008 v 23:19 | Pepcha |  Pusu na zámek
Tak abyste věděli, tohle bude nejkratší kpitolovka na světě, která bud emít asi tak dvě až ti kapitoly, které budou navíc přibývat extrémně pomalu. Každopádně je to něco hodně podobného jako "Memories", jen trochu složitější. No nic - zde jest první kapitola.

Memories

4. února 2008 v 23:15 | Pepcha |  Jednorázovky a songfictions
Toto je prosím můj zapomínací esej na angličtinu aneb převedení mé povídky do angličtiny.
Tak čtěte...