...........................In nomine patris et fili et spiritus sancti. Amen........................

Excest: Golden eye

28. prosince 2007 v 15:16 | Pepcha
Golden eye
Pro Belušku k Vánocům 2007
Upozorňuji vás, že tahle povídka by za normálních okolností rozhodně byla od 15-ti let, ale vzhledem k tomu, že mně samotné bude 15 až na jaře, máte smůlu: 12+
A mami? Jestli sem v průběhu dalších 20-ti let zavítáš: nečti si to!!!!!

Niagárské vodopády, 22:41:57
Stál opřený o zábradlí jen s vodou hučící ve strmém pádu do hlubin.Sám a sám, jen se vzpomínkou na svou krásnou - a teď již mrtvou - zlatovlásku, kterou sem vodil pozorovat hvězdy, když se všichni nadšení turisté uráčili vrátit do hotelů. On jediný tu směl být díky své známosti, on měl obecně hodně kontaktů. Vzpomínal, jak tu stával s Ní, oddávající se lehkosti oněch okamžiků, bezstarostný jako ve svém nebezpečném životě snad nikdy. Znovu vnímal vůni Jejích vlasů, jako by tu snad znovu stála s ním.
Najednou jeho cvičené uši zaslechly velice známý zvuk. I přes hukot vody byl s to rozeznat vrtulník. Cože? Co to má být? Že by ho snad vypátral některý z jeho nepřátel? Urychleně se přesunul za nejbližší keř a odhrnul vrchní větvičky, opatrně si nandal čočky s termickými senzory uvnitř a na ucho zavěsil speciální naslouchátko umožňující zaměření na jeden cíl, kterým byl tentokráte záhadný vrtulník, který tu vážně neměl co -
"- nemáme co dělat! Mon Dieu, vždyť jsou to Niagárské vodopády, je to úplná šílenost!"
Ušklíbl se. Příjemný a relativně melodický hlas zněl nanejvýš výhružně a silueta očividně patřící k onomu hlasu rázovala po prostoru vrtulníku.
"Ale no tak, co proti tomu pořád máš. Stelios by z toho byl určitě nadšený, víš, jak hrozně má rád nebezpečí," zapředla jiná žena, podle všeho ta, co právě pilotovala.
"Sarrah, ale on rád zabíjí-," muž s čočkami se zasekl, "- v bitvách jako voják, ale tohle? To je přehnané, nemyslíš?"
"Beluško, nech toho, prosím tebe, ještě před chvílí jsi to považovala za dobrý nápad," vyslovila poslední žena a zdvihla cosi ze země.
Tři ženy. Hm... Že by chtěl Charlie další tým andílků? Ale ne, na to ho zná moc dobře. A Jerry? Ten zaměstnává jen pubertální dívenky, tyhle dáminky se na roli Totally Spies nehodí. Špionky to tedy nebudou. Znudění zbohatlíci? To by odpovídalo asi nejvíc, ale na druhou stranu... Zločinci. Musí to být zločinci, umanul si.
"No jo furt, fajn, risknu to. Máti, jsi si jistá, že se mi nic nestane?"
"Určitě, Belinečko."
"Brouku, nemáš se vůbec čeho bát. Je to promyšlené a mělo by to vyjít, honey," uklidňovala ji Sarrah.
"Honey? Med? Medy?" ožila náhle Beluščina matka. Zamračil se. Co je to za divné zločince? To snad ani není možné. I když by to mohla být poslední oběť či zákazník. Ani netušil, jak blízko je pravdě.
"Mamko, nevyjadřuj se, nebo začnu vyjmenovávat celý svůj Seznam," zahihňala se pilotka. Seznam?! Seznam svých obětí?! O něčem tak zvrhlém již slyšel.
"Dost řečí. Bel, mám Ti pomoct?" optala se Selena.
"Zvládnu to sama, dík." Následující minuta proběhla v tichu.
"Hotovo?"
"Nenávidím vás!"
"Skvěle! Jdeme na to," přešla Selena ke dveřím vrtulníku a rázným pohybem je otevřela.
"Hodně štěstí, sunny," zaslechl volání Sarrah a konečně zahlédl i onu Bel. Stála tam v černé kombinéze a jakýsi jištěním na sobě, vítr jí cuchal vlasy a ona se s výkřikem "Nenávidím extrémní sporty!" vrhla dolů. Bleskově zhodnotil situaci. Ty idiote, zanadával si v duchu, vždyť je to jen druh trochu neobvyklého bungee jumpingu! V tom si všiml jedné důležité věci. Damn it! Dáma v nebezpečí!
°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7
Ve vrtulníku mezitím Sarrah zapnula rušičku, takže neměl šanci zaslechnout nic z rozhovoru zbývajících dvou.
"Sarrah, ty idiote, tys to zapla až teď?! U Xerxa, Belinda mu toho bude muset spoustu zbytečně vysvětlovat a možná to ani díky tobě nebude fungovat!"
"Bellie to zvládne. On je spíš nedovtipný a slečna Dokonalá je koneckonců šikulka čiperka."
"To ti není sestry ani trochu líto?" zeptala se Selena vyčítavě.
"Ne!"
°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7
Nenávidím extrémní sporty. Nenávidím sport. Nenávidím, když mám čtyřiceti procentní možnost smrti, opakovala si v duchu Belinda. Nenávidím Ji. Za všechno může Ona, vyvodila logicky příčinu veškerého svého neštěstí. Příšerná pratetička. Neměla ho nikdy porodit. V tu chvíli pocítila, jak se pro ni lano stává dost nebezpečným. Do prdele! Ono se to fakt trhá, začínala pomalu ale jistě hysterčit. Pospěš si, superhrdino!
°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7
Urychleně vyskočil zpoza keře. Zkušeným zrakem zhodnotil situaci a pomocí svého pásku, v němž bylo zabudováno ultra silné lano, se zahákl za nejbližší do velké výšky vzrostlý strom, vyšvihl se na zábradlí a převedl dráhu letu dříve vypočítanou svým dokonalým analytický mozkem do reálu tím, že se co nejrazantněji odrazil od zídky a s pomocí své provizorní liány se zhoupl až ke slečně Zbohatlické a Pěstující extrémní sporty, přičemž ji zachytil ve vteřině, kdy se její lano již docela přetrhlo a ona se měla podle fyzikálních zákonů a gravitace rozmlátit o hladinu hluboko vody pod nimi. Bohužel je setrvačná síla táhla zpět ke zdi, o niž by se s největší pravděpodobností roztříštili nebýt chladné logiky pana Zachránce, který teď použil své skvělé antigravitační botky s raketovým pohonem, takže se ladně snesli na vyhlídku. Belinda roztřeseně zamrkala a s nevinným pohledem mu poděkovala.
"And by the way, who are you?" nakrčila rozkošný nosík.
"My name is Bond. James Bond. A vaše, slečno?" prohlásil se svým slavným svůdným úsměvem. Kdo by se mu taky divil, ta černovláska byla prostě k nakousnutí.
"Zito. Belinda Zito. A nemusíte mě hned svlékat pohledem, pane," zamrkala znovu.
"Don´t worry, you aren´t my type."
"Perfect?" nadhodila sebevědomě a on sjel pohledem k jejímu prázdnému prsteníčku.
"Single," černovláska nasadila výraz dokonalého neviňátka, který by však kdokoliv z jejího blízkého okolí označil za takový, po kterém bude následovat nějaká uštěpačná poznámka. A taky že ano. S nezměněnou intonací mu odvětila rusky:
"Vladimir by tě zabil. A Stelios taky. "
"Co?"
"Já jen říkala, že nikdy nevíte, co přinese budoucnost. V každém případě Vám děkuji," přistoupila k němu blíž. Začal dýchat rychleji. Takže nejsem jeho typ?
"Není zač, Belindo. Doufám, že se ještě někdy uvidíme," snažil se chovat normálně "cool". Za jejich zády se vrtulník snesl o trochu níž.
"Myslím, že máme stejné přání," zašeptala. "Mé jméno znáte, najděte si mě, když budete chtít. Otočila se, rozeběhla a skočila na vrtulník. Než se jako kočka vyšplhala dovnitř a zavřely se za ní dveře, zaslechl ještě:
"Á bien tot, Jacob."
Zcela fascinovaně zůstal hledět za odlétajícím vrtulníkem.
°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7
"Tak jak?" zeptala se napjatě Selena. Černovláska se ušklíbla.
"Myslel si, že nejsem jeho typ. Golden eyes. JÁ jsem typ každýho."
Vrtulník udělal piruetu, jak se pilotka rozesmála.
°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7°°7
Hotel at Star, 23:17:42
Shodila ho do saténu a obkročmo si na něj sedla. Přiblížila svá ústa k jeho sluchovému ústrojí, přičemž nechala své dlouhé vlasy, aby ho lechtaly na krku, rozlepila rty a zašeptala:
"So, I´m not your type?" Zkousla jeho ušní lalůček.
"I call it off," vydechl se sebezapřením, když mu její ústa přejela po krku. V duchu toužil už jen po tom, aby ze sebe mohl svléci přebytečné oblečení. To jest všechno snad jen kromě ponožek. A ona? Po svém Vladimirovi a aby měla tohohle slavného prasáka za sebou.
Bondova tužba se začínala postupně vyplňovat, až na něm brunetka seděla jen v krátké červené sukni.
"No tak, svlíkni to ze sebe, kotě," přemlouval ji horečně. Najednou jako by z Belindy veškerá vášeň a touha vyprchaly.
"Myslím, že to neudělám," odvětila mu rozpustila. V tu chvíli ucítil něco na svém ústrojí. Tentokráte to bylo rozmnožovací a k němu přiléhalo něco mnohem méně vzrušujícího než její zuby a jazyk. Pokud ovšem nepovažujete SigSauer za sexy brouka.
"Chek-mate, baby," poznamenala Bel chladnokrevně. A přesně tak to bylo. Pan Bond ležel na posteli zneškodněn a připoután svými červenými a chlupatými jmenovci k čelu, jak si to sám přál. Nejdřív jen šokovaně hleděl na možného kata své výbavičky a potom se hystericky rozesmál.
"Copak, broučku? Zešílels snad?" optala se uštěpačně Bel.
"Ce - celej svět se dozví, že jsem umřel, kdyžs´ mě škrábala na koulích," vyrážel ze sebe mezi záchvaty smíchu. Kráska se usmála jako kočka, kterou právě někdo nakrmil smetanou.
"O to se nestarej, brouku."
"Mimochodem, za co mě to chceš vlastně zabít?" Belinda zamrkala.
"Já a zabít? Ne, jen Ti chci pohrozit, ať jdeš od mého milovaného příbuzného radši dál. Vím, že tvá příští mise má být zkoumání, co to vlastně provádí jistý krásný, mladý a geniální milionář z Irska, takže ti vřele doporučuji, abys spolupracoval. Slíbíš mi, že se ho ani nedotkneš a necháš ho, ať si dělá, co chce, jinak..."
"Jinak co? A ostatně, já ti to klidně slíbím, ale jak si můžeš být jistá, že tě nezradím?" povytáhl obočí s myšlenku, že tak blbá, aby se spolehla na jeho slib zase není. I když...
"Dám ti dostatečný důvod, proč mě nezradit. Tak za a) většina mých příbuzných má minimálně stejné jmění jako Artemis a všem na Artym záleží a za b) už nikdy nevlezeš do postele s ženskou (a klidně i chlapem) bez toho, aby ses musel bát, že jsem ti ji nebo jeho nastrčila já. Věř, že mám hodně kontaktů, které by byly kvůli mně schopny i zabít. Tak co, dohodneme se?" usmála se na něj mile a ukončila tím svůj monolog.
"Fajn, ale jen jestli ten tvůj Artemis nikoho nezavraždil," požadoval přísně.
"Jej, tady má někdo smysl pro spravedlnost, kvůli které riskuje, že bude mít o kulku navíc," zavtipkovala Belinda vulgárně. "Ne, nezabil ani to nehodlá udělat. Stejně jako zničení světa není ani tohle nic pro něj."
"Dobře, platí," potvrdil bezstarostně. "A teď, nechceš pokračovat, kde jsi asi před deseti minutami skončila?" olízl si lascivně rty.
"Ne," odvětila Belinda rázně, dooblékla se a rázně vykráčela z hotelového pokoje. Při chůzi chodbou k ní zpoza zavřených dveří dolehlo kvílení stále spoutaného pana Bonda, ať ho nejdřív pustí. Ale ona už myslela jen na to, jak se co nejrychleji dostat do Ruska.
By: Josephine Muriel Black
For: Belinda Zito
P.S.: Ano, vím, že tam je Vladimir, ačkoliv jen částečně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama