...........................In nomine patris et fili et spiritus sancti. Amen........................

Květen 2007

*In love*.. aneb Že by geny?

11. května 2007 v 22:37 | Pepcha |  Nebezpečí hrozí všem
Jednoho dne mi maminka zabrala vyjímečně počítač a já se bez něj musela obejít. *hystericky vzlyká* Totálně hepi. *snaží se vypadat přirozeně vesele* I rozhodla jsem se, že si ve videopůjčovně vypůjčím pro změnu nějakou kazetu anóbrž VHS. Zrovna jsem měla jakýsi podivný den a tak jsem byla převlečená za "pravou" Ghotic-girl. Hezky jsem si tak vykračovala směrem k onomu "kšeftu" s krajkou ve vlasech, na krku, na minisukni, na návlecích i na ramínkách tílka (jediné, co se vyhlo tomuto hroznému krajkovanému údělu byly boty…černé a kabelka… černá). Ačkoli mi Nina předtím říkala, že díry na punčocháčích jsou velmi in a ghotic, radši jsem je sundala… *tříská hlavou o zeď * Což rozhodně nemohu s odstupem považovat za nějak dobrý krok. Jakmile jsem vyšla z domu uvědomila jsem si, že ta má…eh.. alabastrová? pokožka (jinak řečeno mrtvolně a nepřirozeně bledá) tak malinko kontrastuje s tím krásňouchckeem černým oblečeníčkem.
A taky ta sukně… Dejme tomu, že je krátká a že foukalo… Potkala jsem dvě "partičky", jedna byla sestavena s právě odkojených a vyrostlých puberťáků, kteří za mnou jen bezeslovně zírali, ta druhá byli asi stavaři či co, kteří nejen zírali, ale ujelo jim i něco na způsob: "No tý vole!". V tu chvíli jsem si uvědomila jak se na mě všichni dívají… obzvláště dámy procházející kolem...upřímně nadšeně. Hétery a.s….
A nebyla bych to já, abych si okamžitě nevzpomněla na Katku… No jo, rodina se prostě nezapře…
No ale k tématu. Půjčila jsem si tu největší blbost, kterou tam měli: Batman begins. A našla jsem v něm prostě ideálního záporáka, doktora Cranea. Ono nejen, že byl inteligentní a charizmatický a málem *pláče* zabil *gebí se… upřímně* tu milou slečnu Holmesovou, ale on měl hádejte co? Jo! Modrý nádherný oči a krásný, tmavý, ideálně dlouhý vlasy, padající mu do očí a úžasnou tvářičku. Ano, dobře, je malinko zženštělý to..eh…muž, ale hezkej prostě je a tečka. Jeho jméno zní: Cillian Murphy. *in love*